Veri Kurtarma Hizmeti | Uygun Fiyat - Kesin Çözüm - 15 Yıllık Tecrübe

Veri Kurtarma hizmeti konusunda 2002 yılından beri İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki firma - şirket, kurum - kuruluş ve binlerce kullanıcıya; harddisk, flash disk, hafıza kartı gibi tüm dijital cihazlarda ki veri kayıplarına %99 başarı ortalaması ile çözüm sunmuştur.  

Türkiye'nin saygın bilgisayar firmaları, devlet kuruluşları, holding bilgi işlem departmanları bizimle çalıştılar. Neden mi? Onlar teknolojiye uzak mı? Hayır. Tam tersi. Çünkü onlar şunu biliyorlar: 

Veri kurtarma işlemi kolay bir işlem olmadığı gibi profesyonel olmayan ellerin arızalı olan cihaza dokunması ile birlikte verileri tamamen uçurabilir.

veri kurtarmaVeri kurtarma diğer bilişim alanlarındaki bilgi ve tecrübenin yanında disk elektroniği, disk interface programlama, işletim sistemlerinin veri kayıt biçimlerinin hassas noktalarını derinlemesine bilme gerektirir. Veri kurtarma geniş bir teknoloji takibi ve acil müdahalelerle başarılı sonuç almayı gerektiren bir alan olduğundan, uzun yıllar alan tecrübe gerektirir.

Veri Kurtarma Fiyatları Ne Kadardır ?

Veri kurtarma fiyatları için öncelikle arızalı olan cihazın ne olduğunu, verilerin tam olarak neden silindiğini bilmemiz gereklidir. Verilerin ortalama kaç gb olduğunu, yazılımsal mı yoksa donanımsal bir sorun olup olmadığını denemeliyiz. 

Silinen Dosyaları Kurtarma

Hayatımızın bugün itibari ile neredeyse vazgeçilmez unsurları olarak görülen masaüstü bilgisayarlarımız, Laptoplarımız, Notebooklarımız, hard disklerimiz, flash disklerimiz, fotoğraf makineleri ya da kameralarımız, kısacası içinde belli oranda bir veri öğesi taşıyan, saklayan bütün elektronik cihazlardan silinen dosyaları kurtarma hizmeti ile yanınızdayız.

Veri Kaybı ile karşı karşıya kaldığınız durum karşısında kullanıcıların ne yazık ki pek fazla bilgi sahibi olmadığını biliyoruz. Elektronik unsurlar oldukça hassas bir yapıya sahip oldukları için her zaman bozulma riski ile karşı karşıya kalabilir. Bozulmaktan da öte, kalıcı olarak veri sorunu, yani hafıza sorunu yaşayabilir.

silinen fotoğrafları kurtarmaHiçbir yedeği olmadığı halde gözümüz arkada kalmadan birçok dosyamızı bilgisayarlarımızda tutarız. Oysa bu durum çok büyük bir tehlikeyi beraberinde getirir. Silinen dosyaları kurtarma konusunda her zaman çok şanslı olmayabilirsiniz. Dosyalarınız geri dönüşümdeyse silinen dosyaları kurtarma mümkün olabilir; fakat silinen dosyalarınız ortadan kalıcı olarak kaybolduysa o zaman işiniz profesyonel ekiplere kalmaktadır. Format esnasında oluşan bir dikkatsizlikten ötürü ya da virüs kaynaklı bir problemden ötürü özel dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. Bu durum her bilgisayar kullanıcısı için geçerlidir. Silinen dosyaları kurtarma konusunda oldukça uzman ve deneyimli kadromuzla size bu sıkıntılı anlarda yardım elini uzatmaktayız. Firmamız silinen dosyaları kurtarma hizmetini çok uzun bir zamandan bu yana başarıyla sürdürmektedir. Firmamız hangi sebepten olursa olsun bir şekilde bilgisayarınızdan veya harici disklerinizden bir anda silinen dosyalarınızı Laboratuar güvenle geri getirebilmektedir. Silinen dosyaları kurtarma, kelimenin tam manasıyla bizim işimiz.

İstanbul 'da bir çok veri kurtarma firmaları varken, çalışacağınız firmayı araştırın zamanınızı ve veri güvenliğinizi riske atmayın.