Dolum Toner mi Muadil Toner mi ?

Dolum toner tercih etmek yerine muadil toner tercih etmek daha mantıklıdır. Neden mi ? Çünki tonerlerinizin dolumu yapılsa da aynı zamanda dramları değişmez. Dram değişmek istersiniz bu sefer ekstra ücret istenir. Oysa muadil tonerlerde sıfır toner alırsınız. Bakımı ya da dram gibi sorunlarla uğraşmazsınız. 

İstanbul il sınırları içerisinde ki firma - şirket ve kurumlara orjinal ve muadil toner satış hizmeti veren Çözüm Bilişim; Brother, Canon, Epson, Hp, Lexmark, Kyocera, Oki, Samsung, Panasonic ve Xerox Marka Yazıcılara ait tüm orjinal ve muadil tonerleri en uygun fiyata satmaktadır.
Muadil Toner Fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

İstanbul 'da bir çok muadil toner satışı yapan firmalar varken toner alımı yapacağınız firmayı iyi araştırın. Çünki kalitesiz tonerler yazıcınızı yıpratır ve kalitesiz çıktı alırsınız. Ve şunu da söylemek isteriz ki, yazıcınızın dostu kaliteli kağıt ve kaliteli tonerdir.

İstanbul Ataşehir başta olmak üzere Anadolu Yakasındaki tüm firmalara, sipariş verdiğiniz tonerleri elden teslim ediyoruz.
Ödemenizi ister web sitemiz üzerinden kredi kartı ile isterseniz havale-eft ile isterseniz de kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.