2. El Laptop, Bilgisayar ve Yazıcı Ürünlerinin Toptan Alınması Hizmeti.

Firma-Şirket, Kurum ve Kuruluşların Kullanmış Oldukları 2. El Laptop, Bilgisayar ve Yazıcı Ürünlerinin Toptan Alınması Hizmeti.

Kurum olarak satmak istediğiniz ürünlerin ne olduğunu ve adetlerini info@cozumonline.net adresimize mail göndererek ya da 0216 405 12 69 nolu destek hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

2. el bilgisayar toptan alım2. El Toptan Ürün Alımı Yaptığımız Cihazlar ;

- Masaüstü bilgisayar
- Dizüstü bilgisayar (Laptop - Notebook)
- Monitör (LED - LCD)
- Yazıcı
- Cep Telefonu

Satmayı planladığınız ürünlerinizde çalışır durumda olma şartı aranmamaktadır. Ürünler; arızalı, kırık, eksik parçalı veya hurda olabilirler. Geri alım bedeli hesaplanırken fiyatlandırma ürünlerin genel durumları göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Şirketinizde belirli aralıklarla satışına karar verilen 2.el veya kullanım dışı kalmış; bilgisayar, notebook, yazıcı gibi IT ekipmanlarınızın envanterini bize gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz envanterinizin değerini hesaplayarak size geri alım bedeli teklifimizi sunacaktır.

Eğer satılacak ürünleriniz için belirli bir envantere sahip değilseniz bizimle temasa geçerek ÜCRETSİZ envanter dökümü oluşturma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu uygulama için önceden sizin belirlemiş olduğunuz tarihte ekibimiz şirketinize gelip sizin adınıza bu envanteri oluşturacak ve geri alım bedelini hesaplayarak size rapor halinde sunacaktır. Böylelikle envanter oluşturmak için zaman ve iş kaybınız olmayacaktır.

(Tekil olarak ürün alımı yapılmamaktadır.)